YHTEYSTIEDOT

  • Käyntiosoite: Jokkakulma, Rovala 5, 96100 Rovaniemi Postitusosoite: Rovala 5, 96100 Rovaniemi
  • rovaniemi@kristillinenkoulu.fi
  • 050 501 0007 (Kari O. Niemi, rehtori)

OPETTAJAT

Elina Alatalo, 1.-2. lk 
elina.alatalo@kristillinenkoulu.fi, p. 040 566 2851
Mari Valtiala, 3.-4. lk 
mari.valtiala@kristillinenkoulu.fi, p. 040 566 2475
Kari O. Niemi, rehtori, 5.-6. lk 
kari.niemi@kristillinenkoulu.fi, p. 050 501 0007

ERITYISOPETTAJA

Riikka Keskiaho, riikka.keskiaho@roiedu.fi

KOULUKURAATTORI

Miia Välimaa, p. 040 753 9330

TERVEYDENHOITAJA

Sirpa Juotasniemi, p. 040 643 0871

KANNATUSYHDISTYS

Rovaniemen seudun kristillisen koulun kannatusyhdistys ry. 
rovaniemi@kristillinenkoulu.fi
Riitta-Maija Hokkanen, puheenjohtaja 
riitta-maija.hokkanen@perhekotihokkanen.fi, p. 044 265 7720 
Nina Aspegren, varapuheenjohtaja

rovaniemi@kristillinenkoulu.fi, p. 040 547 1680